Aplikacja Mobilna Mint Mobile Bydgoszcz

Pierwsza na bydgoskim rynku, aplikacja mobilna umożliwia nie tylko na zakup biletów jednorazowych i czasowych, ale również na zakup imiennych biletów okresowych powiązanych z Bydgoską Kartą Miejską, Elektroniczną Legitymacją Studencką czy też Zbliżeniową Kartą Płatniczą.

Aplikacja Mobilna Mint Mobile Bydgoszcz

 

 

Aplikację Mint Mobile Bydgoszcz, można bezpłatnie pobrać na swój smartfon w sklepach Google Play (system Android) i App Store (system iOS). Po uruchomieniu aplikacji na smartfonie niezbędna jest rejestracja konta użytkownika na poziomie profilu podstawowego. Następnie zostaniemy poproszeni o ustawienie hasła do aplikacji i kodu PIN. Ten ostatni będzie nam służył do potwierdzania zakupu biletów. Rejestracja zostanie sfinalizowana po wpisaniu specjalnego kodu weryfikacyjnego, który otrzymamy na telefon w treści wiadomości SMS.

Mając aktywny profil podstawowy w aplikacji mobilnej, użytkownik może nabywać bilety jednorazowe i czasowe do 14 dni.

Aby kupić i korzystać z imiennego biletu okresowego niezbędne jest uzyskanie profilu rozszerzonego w aplikacji. W tym celu użytkownik przechodzi przez proces weryfikacji przez operatora Centrum Obsługi Klienta. Użytkownik załącza w aplikacji zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcia twarzy czyli tzw. „selfie”.

Po zakończonej weryfikacji danych użytkownika, otrzymuje on powiadomienie e-mail. W aplikacji status profilu użytkownika zmienia się na zweryfikowany.

Aplikacja umożliwi przypisanie dodatkowych identyfikatorów biletu w postaci Karty Płatniczej, Bydgoskiej Karty Miejskiej oraz Elektronicznej Legitymacji Studenckiej. Wszystkie bilety okresowe nabyte uprzednio w systemie Bydgoskiej Karty Miejskiej a powiązane z dodanym do aplikacji identyfikatorem biletu okresowego zostaną automatycznie zaprezentowane w aplikacji.

Za bilety kupione w aplikacji Mint Mobile Bydgoszcz można bezpiecznie płacić kartą płatniczą, przelewem bankowym, portfelem kartowym (tak jak Mastercard Masterpass), lub za pomocą wcześniej zasilonej elektronicznej portmonetki.

W przypadku kontroli biletowej wystarczy okazać kod QR przypisany do biletu w aplikacji.

 

Organizator transportu:

Wykonawca:

 

Partner technologiczny: